اطلاعات تماس

02166394490

بزرگراه فتح، مجتمع تجاری پارس غدیر، پلاک 15

info@atsfaal.com

مزایای راه پله استیل

یک راه پله زیبا یکی از بخش های شگفت انگیز خانه یا واحد تجاری محسوب می گردد. انتخاب راه پله مناسب مستلزم در نظر گرفتن طرح و عملکرد مورد نیاز است. اگرچه باید جنبه های زیادی را هنگام انتخاب در نظر بگیریم، اما هیچ چیزی به اندازه انتخاب مواد اولیه مناسب از اهمیت زیادی برخوردار نیست. استیل تمامی نیازهای مربوط به طراحی و عملکرد را پوشش می دهد و همین مورد آن را به مناسب ترین ماده برای ساخت پلکان مدرن تبدیل کرده است. در این جا برخی از مزایای انتخاب راه پله استیل را برای شما گردآوری کرده ایم:

قدرت و اطمینان پذیری

استیل دارای مقاومت کششی بسیار بالایی می باشد، زیرا استیل آلیاژی است که معمولاً از مواد اولیه بسیار قوی مانند سنگ آهن و کربن تشکیل شده است. استیل غیر قابل اشتعال بوده و مانند چوب نمی پوسد. حشراتی مانند موریانه ها هیچ علاقه ای به استیل ندارند. در حقیقت ، تقریباً هیچ عنصری در جهان وجود ندارد که تهدیدی برای فولاد به شمار آید. نه باد، نه آتش و یا تندباد هیچ کدام آسیبی به استیل وارد نمی کنند. از این رو می توانید همیشه روی استیل حساب باز کنید.

مراقبت از محیط زیست

قطع وسیع درختان در سراسر کره زمین، یکی از بزرگترین عوامل موثر در گرم شدن کره زمین محسوب می گردد. یک راه پله چوبی بزرگ به الوار بسیار زیادی نیاز دارد، در حالی که راه پله 100٪ استیل به هیچ چوبی نیاز ندارد. راه پله های چوبی قابل بازیافت نیستند، در حالی که استیل  به میزان 60% قابل بازیافت می باشد. در نهایت با انتخابیک راه پله استیل به جای چوبی مستقیماً در مبارزه با گرم شدن کره زمین سهیم می شوید.

صرفه جویی اقتصادی

با وجود مزایای فراوان، استیل بسیار ارزان است و با ساخت یک راه پله از جنس استیل می توانید در پول خود صرفه جویی کنید و از آنجایی که ساخت سازه های استیلی نسبت به سایر مواد زمان کمتری می برد، باعث صرفه جویی در هزینه استخدام نیروی کار نیز می شود. استیل عمر بالایی دارد و حتی اگر تصمیم به فروش محل خانه یا کار خود را داشته باشید، استیل ارزش ملک شما را بالا می برد.

 زیبایی شناسی مدرن

به دلیل زیبایی های ظاهری، در معماری مدرن از استیل استقبال زیادی به عمل آمده است. استیل ماده ی بسیار انعطاف پذیر و همه کاره ای است  که  با توجه به مقاومت بالایش در مقابل وزن های بالا، آن را به ماده ی مورد علاقه بسیاری از طراحان و معماران معاصر تبدیل کرده است.

چشم انداز جدید

در عصر مدرن، پیشرفت های زیادی در تولید و فن آوری استیل حاصل شده و به همین خاطر به سرعت در حال تبدیل شدن به ماده برگزیدهانتخابی سازندگان است. اگرچه ممکن است پروژه سازه های استیلی در ابتدا به سرمایه گذاری بیشتری نیاز داشته باشند ، اما از طرف به خاطر ویژگی ماندگاری بالا، استیل تضمین می کند که در طولانی مدت در هزینه ها صرفه جویی می گردد.

نویسنده

steelfaal

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *